Torba na piwo Fullcolor 6PAK

Rozmiar
Opis produktu:

Torba na piwo to przydatny gadżet reklamowy. Posiada 6 niezależnych komór. Wysokość i szerokość komór dostosowana zarówno do butelek jak i puszek. Pakowanie: 200szt/karton.

 • Możliwość zadruku 100% powierzchni
 • Nadruk wliczony w cenę torby
 • Torba samodzielnie stoi, posiada 6 funkcjonalnych przegród – idealna na butelki jak i na puszki
 • Trwały nadruk w jakości cyfrowej, barwniki z certyfikatem Oeko-Tex 100
 • Zgrabny, poręczny kształt
 • Krótka, wygodna rączka
 • Wysoka estetyka i moc zgrzewów
 • Wykonana nowoczesną technologią – torba nie jest laminowana, można ją prać, prasować i jest wielokrotnego użytku
 • Szybki czas realizacji, wykonana w POLSCE!
 • Przeznaczenie: torba reklamowa, torba prezentowa z logo, torba reklamowa na piwo, gadżet reklamowy
 • Materiał: poliester (rPET) – wykonana z materiału z recyclingu

Torby na piwo z logo — reklamowy gadżet w dobrym tonie 

Torby na piwo z logo firmy to opakowania na kraftowy alkohol produkowany w niewielkich ilościach i nie tylko. Można używać ich również do zapakowania prezentów dla pracowników, kontrahentów czy klientów, z którymi realizowałeś zlecenie. Dzięki temu, że umieścisz na opakowaniu nazwę firmy czy jej logo, obdarowany będzie mieć pozytywne skojarzenia z Twoją firmą i większe poczucie lojalności wobec Ciebie. Gadżety reklamowe sprawią, że będzie z Tobą chętniej współpracować w przyszłości. 

Torba na piwo z nadrukiem – charakterystyka 

Torba na piwo z nadrukiem jest wykonana z poliestru z recyklingu, dlatego sięganie po nią to świadomy i ekologiczny wybór – z pewnością docenią go wszyscy obdarowani. Całą powierzchnię torby możesz zadrukować. Umieść na niej logo marki, nazwę firmy, grafikę związaną ze swoją działalnością czy podstawowe dane kontaktowe: adres, numer telefonu i social media. Dzięki temu osoby mające styczność z grafiką szybko Cię odnajdą i być może skorzystają z Twoich usług. 

W torbie zmieści się 6 puszek lub 6 butelek alkoholu. Zawiera 6 niezależnych komór, dzięki którym szklane czy aluminiowe butelki albo puszki nie będą się o siebie obijać i będą odpowiednio zabezpieczone np. na czas transportu. Wysokiej jakości zgrzewy zabezpieczają torbę przed przerwaniem, a krótka rączka sprawia, że reklamowa torba na piwo jest wygodna w użytkowaniu. 

Torba na piwo fullprint – polski produkt w atrakcyjnej cenie 

Torba na piwo fullprint powstaje przez znakowanie w jakości cyfrowej. W cenie torby otrzymujesz możliwość zadrukowania całej powierzchni torby i stworzenia indywidualnego projektu. Dzięki rozbudowanemu i nowoczesnemu zapleczu technologicznemu torby powstają z dbałością o detale i powtarzalnością. Gadżety reklamowe stworzone w ramach jednego zamówienia  nie różnią się od siebie i tworzą spójną całość. Opakowanie na piwo można prać, prasować i użytkować wielokrotnie, a nadruk zostanie nienaruszony i będzie wyglądać estetycznie. Jesteś zainteresowany zamówieniem? Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły.

Seria/Wymiary:
Seria Szerokość Wysokość Głębokość Długość ucha
TRWL-FAP2 23 cm 18 cm 14 cm 39 cm

Udostępnij: