Opakowanie na wino 7/7/39 cm

Rozmiar
Opis produktu:

Opakowanie mieści w sobie butelki o pojemności do 1l. Poręczny uchwyt do trzymania.

  • Cyfrowy nadruk w cenie
  • Możliwość dowolnej personalizacji, dowolne umieszczenie motywu graficznego
  • Realizacja już od 50 szt
  • Szybki czas realizacji
  • Produkt Polski
PRZEZNACZENIE:

Opakowanie na alkohol.

Torba na wino z nadrukiem – wyjątkowe opakowanie na alkohol 

Torba na wino z nadrukiem to ciekawy pomysł na zapakowanie alkoholu. Można w niej schować nie tylko samo wino, ale i whiskey, wódkę, rum, likier czy dowolnie wybrany inny trunek. Produkujesz lub sprzedajesz alkohole i chcesz je zapakować w wyjątkowy sposób? Chcesz obdarować swoich pracowników lub kontrahentów uniwersalnym upominkiem?  Spersonalizowana torba na prezent sprawi, że ten zostanie doceniony jeszcze bardziej, a osoba, która go otrzyma, zwróci uwagę na dbałość o detale i wyjątkowość upominku. Dzięki temu zrobisz dobre wrażenie oraz sprawisz, że współpracownicy czy klienci będą mogli szybciej oswoić się z Twoją marką – nazwą firmy czy jej logo. To sprawi, że później chętnie do Ciebie wrócą lub będą lojalni wobec Ciebie. 

Opakowanie na wino z nadrukiem — poręczne i eleganckie 

Opakowanie na wino wyróżnia się: 
  • doskonale dopasowanymi wymiarami – wysokość 39 cm, szerokość i głębokość 7 cm sprawiają, że bez problemu zmieścisz w torbie alkohol o pojemności do 1 litra, 
  • poręcznym uchwytem – ten ma długość 7 cm, więc jest wygodny w transportowaniu, 
  • możliwością wielokrotnego użytku – torba będzie mogła być ponownie używana w przyszłości, więc umieszczone na niej logo czy nazwa firmy będą widoczne dla kolejnych osób, 
  • wysoką jakością nadruku – w cenie torby na wino z nadrukiem uzyskujesz możliwość zadrukowania opakowania dowolną grafiką (mogą to być życzenia, nazwa firmy, logo marki, dane kontaktowe, hasło marketingowe, zdjęcie związane z działalnością). 
Każda torba na wino z logo jest produkowana w Polsce z użyciem nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu czuwamy nad każdym etapem realizacji Twojego zamówienia: od projektu, przez wprowadzenie w nim wymaganych zmian, aż po realizację i wysyłkę. W procesie produkcji stosujemy nadruk cyfrowy, który zapewnia zadbanie o detale oraz precyzyjne odwzorowanie kolorów niezależnie od ich rozmiarów.  Szukasz oryginalnych opakowań na wino lub inny alkohol? Stworzymy je dla Ciebie, oferując wydruk fullcolor 3D, który umożliwia znakowanie dowolną grafiką powierzchni całej torby.
Seria/Wymiary:
Seria Szerokość Wysokość Głębokość Długość ucha
ZGOP-FAF0 7 cm 39 cm 7 cm 7 cm

Udostępnij: