Torby bawełniane

Torby reklamowe bawełniane

Torby materiałowe – ekologiczny gadżet reklamowy 

Torby materiałowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ pozwalają zmniejszyć produkcję jednorazowych siatek na zakupy czy do przenoszenia przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu, że mają ekologiczny charakter, są dobrze postrzegane, dlatego warto ich użyć jako gadżetów reklamowych. Możesz obdarować nimi swoich pracowników, klientów i kontrahentów. Umieścimy na wybranych produktach logo, które zwiększy rozpoznawalność firmy i pozwoli zbudować dobre i trwałe relacje z klientami. W efekcie zwiększysz zyski i utrwalisz świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów. 

Torby bawełniane – produkt dopasowany do współczesnych potrzeb 

Oferujemy: 

  • torby z bawełny organicznej – są wytrzymałe i ekologiczne. Z powodzeniem zmieszczą format A4, więc sprawdzą się niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma lub jaka jest Twoja grupa docelowa. Mają neutralne kolory (czerń, jasny i naturalny), oraz intensywne (fuksja czy zieleń kelly green). Torby mają wygodne uszy do noszenia na ramieniu, 
  • torby bawełniane z logo firmy – reklamowe torby z bawełny są jedno- lub dwukolorowe (inny kolor torby i uszu). Są dostępne w wersjach z krótkimi uszami i do noszenia na ramieniu. Dostępne kolory to m.in. jasna zieleń, czerń, fuksja i granat. 

Torby bawełniane z logo to doskonały sposób na reklamę Twojej firmy. Sama struktura torby sprawia, że ta sprawdza się jako gadżet reklamowy, ponieważ umieszczony na niej napis będzie odpowiednio wyeksponowany. Co więcej, osoby, które otrzymają torbę, zabiorą ją na zakupy, na uczelnię czy na plac zabaw — w miejsca, w których kolejni potencjalni klienci będą mogli poznać Twoją markę. 

Kolorowe torby bawełniane — jaki nadruk na nich umieścić? 

Na kolorowe torby bawełniane nanosimy najczęściej logo firmy. Współpracujemy przy tworzeniu toreb dla hurtowni kosmetyków, zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, sklepów odzieżowych oraz wielu innych. Dzięki temu podpowiemy Ci, jaka treść reklamy będzie najlepsza w konkretnym przypadku. Logo może mieć niewielki rozmiar, ale zalecamy zadrukowanie znacznej części torby, aby nazwa firmy i jej znak graficzny były odpowiednio wyeksponowane. 

Dbamy o to, by znakowanie było estetyczne i pozytywnie wpływało na wygląd torby. To z kolei sprawia, że ta jest chętnie noszona. Poza nazwą firmy torby reklamowe często zawierają również dane kontaktowe, adres strony internetowej czy social mediów. Dzięki temu torby bawełniane z logo sprawią, że potencjalni klienci od razu zyskają informację, w jaki sposób się z Tobą skontaktować i skorzystać z Twoich usług. 

Płócienna torba reklamowa – w jaki sposób znakujemy gadżety reklamowe? 

Płócienna torba reklamowa może być znakowana przy użyciu m.in.: 

  • druku komputerowego, 
  • haftu 3D, 
  • sitodruku, 
  • naklejanych folii. 

Pomożemy Ci zdecydować, w jaki sposób oznaczyć i spersonalizować wybrane ekologiczne torby reklamowe, aby nadruk wyglądał estetycznie i był odpowiednio trwały. Na każdym kroku dbamy o jakość realizowanych zamówień. W związku z tym zapewnimy Ci nie tylko wysokiej jakości znakowanie, ale i torby wykonane z bawełny o odpowiedniej gramaturze i nośności.

Zrealizujemy zamówienie od projektu i wyceny, przez dopracowanie poszczególnych elementów, aż po wysyłkę produktów. Działamy, dbając o detale, które mają największe znaczenie w marketingu. Sprawdź również pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie, aby stworzyć gadżety pomocne w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.