Sukienki

Sukienki firmowe – praktyczne i kobiece

Aspekt wizualny ma kluczowe znaczenie na wielu płaszczyznach, w tym także w biznesie. Odpowiednio dobrane stroje, które umożliwiają eksponowanie logo marki, pozwalają klientom oswajać się z jej nazwą i dają pozytywne wrażenie, że wszystko, co ich otacza, jest w pełni dopracowane. Sukienki firmowe, które oferujemy, sprawiają, że pracownice wyglądają zawsze elegancko i spójnie, a przy tym mogą swobodnie wykonywać swoje obowiązki. Nasze propozycje są wykonane z wysokiej jakości materiałów i występują w kilku wzorach i kolorach, a także w wielu rozmiarach. Dopasuj je do swoich potrzeb, spersonalizuj, umieszczając dowolny nadruk, a sukienka firmowa podkreśli profesjonalizm firmy i będzie pośrednio budowała jej rozpoznawalność.

Sukienka firmowa z logo – modne, wygodne i profesjonalne ubranie dla pracownic 

Sukienka firmowa z logo to wysokiej jakości ubranie, które jest wykonane m.in. z bawełny, wiskozy i elastanu. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów elementy garderoby doskonale się prezentują, dopasowują się do kształtu sylwetki i dobrze wyglądają nawet po wielokrotnym praniu. To z kolei sprawia, że mogą przez lata towarzyszyć wykonywaniu codziennych obowiązków, a przy tym mają uniwersalny charakter. Sprawdzą się niezależnie od tego, jakiego wzrostu są pracownice i jaką mają sylwetkę.  Z naszej oferty chętnie korzystają m.in. właściciele: 
  • hoteli, 
  • lokali gastronomicznych, 
  • butików, 
  • gabinetów kosmetycznych, 
  • sklepów branżowych. 
Sukienki damskie czarne, zielone, szare, niebieskie i granatowe mają rękawy różnej długości: krótkie, ¾ i przed łokieć, więc je można dostosować do wymogów konkretnego zawodu czy wybrać różne opcje na każdą porę roku. Dzięki stonowanym kolorom możesz umieścić na ubraniach logo niezależnie od tego, jakiej jest barwy. Podczas projektowania zadbamy o to, aby wyglądało dobrze i wyróżniało się na tle całego ubrania.  Oferujemy modele rozkloszowane w kształcie dzwonka. Niektóre sukienki są dodatkowo wyposażone np. w szerokie kieszenie czy zwężenie w talii. Wyglądają estetycznie i modnie, dzięki czemu noszące je pracownice są postrzegane jako jeszcze bardziej profesjonalne, a same czują się komfortowo.

Sukienki z logo – metody nanoszenia wzorów na ubrania

Sukienki z logo możesz u nas spersonalizować m.in. poprzez: 
  • haft komputerowy,
  • sitodruk transferowy, 
  • sublimacje, 
  • hafty 3D.
Pomożemy dobrać konkretną metodę znakowania ubrań do wybranego nadruku, tak aby czarna sukienka czy inny element ubioru wyglądały elegancko, estetycznie i spójnie z wizerunkiem marki. Dzięki temu Twoi klienci będą oswajać się z jej nazwą, a ta utrwali się w ich pamięci – w związku z tym w przyszłości chętnie do Ciebie wrócą. Poszczególne metody nanoszenia grafiki różnią się ze względu na specyfikację. Podpowiemy Ci, którą z nich wybrać, aby nadruk był odpowiednio trwały i odporny na pranie czy uszkodzenia mechaniczne. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na nie, doradzimy i przeprowadzimy Cię przez proces zamawiania i produkcji sukienek z firmowym logo.