Polary reklamowe

Polary z nadrukiem – praktyczna odzież dla Twoich pracowników

Polar roboczy to uniwersalny element odzieży. Sprawdza się w wielu branżach, ponieważ jest praktyczny i wygodny, zapewnia komfort termiczny, łatwo go uprać i szybko schnie. To sprawia, że polary reklamowe z nadrukiem warto wykorzystać w swojej firmie jako narzędzie do promocji.  Lekka bluza polarowa z logotypem Twojej firmy to dobry wybór nie tylko wtedy, gdy Twoi pracownicy wykonują swoją pracę na zewnątrz czy w chłodniach. Tego typu materiał nadaje się również do noszenia jako standardowa odzież wierzchnia w sklepach, magazynach, czy nawet w biurze, jeśli nie jest wymagany strój biznesowy. Polar firmowy łączy walory praktyczne i promocyjne. Logo firmy sprawia, że Twoi pracownicy stają się rozpoznawalni, jednocześnie budując rozpoznawalność Twojej marki.

Bluzy polarowe z logo – dlaczego to świetny wybór?

Polar z logo to odzież robocza, którą można wykorzystać w każdej branży. Zapewni Twoim pracownikom ochronę przed chłodem i komfort noszenia oraz pozwoli mieć przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria (jeśli wybierzesz bluzę polarową z pojemnymi kieszeniami). Dodatkowo polar firmowy nie wymaga specjalnej konserwacji — można go łatwo prać, schnie szybko i nie wymaga prasowania. Właśnie dlatego polary dla pracowników cieszą się tak dużą popularnością.  Zamiast kupować standardowe polary w zwykłym sklepie, warto sprawić, by otrzymały unikalny charakter i mogły pełnić również rolę gadżetu promocyjnego. Bluzy polarowe z logo to doskonały wybór dla:
 • pracowników serwisu, 
 • kierowców,
 • pracowników magazynu lub chłodni,
 • sprzedawców, 
 • mechaników,
 • przewodników,
 • hostess.
Polar z logo z pewnością będzie chętnie noszony przez Twoją załogę, szczególnie jeśli wykonuje obowiązki w chłodnych miejscach. Zapewnisz pracownikom wymaganą ochronę, a do tego sprawisz, że będą rozpoznawalni. Wystarczy spojrzeć na logotyp, aby dowiedzieć się, że ma się do czynienia z przedstawicielem Twojej firmy. 

Polary firmowe – co znajdziesz w naszej ofercie?

Bluza polarowa z nadrukiem może mieć wiele różnych fasonów. Nasza oferta to także duży wybór kolorów – bez trudu dopasujesz je do swoich potrzeb. Polary dla pracowników powinny być przede wszystkim praktyczne, dlatego zwróć szczególną uwagę na ich krój. Jeśli potrzebny Ci polar roboczy dla osób wykonujących pracę fizyczną, wybierz krój, który nie krępuje ruchów, ma sporo kieszeni i jest wykonany z grubszego materiału. Bluzy polarowe z logo, które mają pełnić przede wszystkim rolę reprezentacyjną i być noszone na przykład przez sprzedawcę czy hostessę, mogą być cieńsze i mieć bardziej dopasowany krój.  W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:
 • mikropolary premium, 
 • kurtki polarowe, 
 • ciepłe polary typu raglan,
 • polary damskie w wielu fasonach.
Poszczególne modele bluz polarowych różnią się przede wszystkim gramaturą materiału, czyli (w uproszczeniu) jego grubością. Warto zwracać uwagę na tę cechę, aby zapewnić pracownikom odpowiedni komfort termiczny i wygodę. Polary z nadrukiem są dostępne w wielu kolorach, w tym w uniwersalnych i stonowanych:
 • czerniach, 
 • granatach, 
 • szarościach,
 • grafitach, 
 • zieleniach. 
Świetnie sprawdzą się w branżach, w których łatwo o zabrudzenie ubrań, na przykład w budownictwie, mechanice czy magazynowaniu. Możesz także postawić na intensywne kolory takie jak:
 • czerwienie, 
 • róże, 
 • błękity, 
 • fiolety.
To doskonały wybór, jeśli Twoi pracownicy mają być rozpoznawalni z dużej odległości, na przykład są sprzedawcami, hostessami czy ambasadorami marki.  Oferujemy również możliwość naszycia na bluzy polarowe pasów odblaskowych, które poprawiają widoczność i zapewniają pracownikom bezpieczeństwo.  Wybór należy do Ciebie – my zadbamy o to, by naniesiony haft komputerowy prezentował się doskonale i był  w pełni zgodny z Twoim projektem. 

Odzież firmowa z polaru – jak ją znakujemy?

Polary firmowe z logo mogą mieć naniesiony także dodatkowy wzór. Najczęściej to logotyp firmy, jej nazwa czy hasło reklamowe. W przypadku tego materiału rekomendowaną metodą znakowania jest haft komputerowy.  Metoda polega na wykorzystaniu nowoczesnych hafciarek multikolor. To maszyny, które mają głowice wieloigłowe. Dzięki temu mogą jednocześnie nanosić na materiał nici w wielu kolorach. Haft jest wtedy idealnie zgodny z projektem – Twój logotyp zostanie precyzyjnie odwzorowany na bluzie z polaru, a do tego może mieć dowolne kolory, kształt i wielkość.  Wysokiej jakości nici hafciarskie zapewniają długą żywotność aplikacji oraz jej odporność na płowienie, spieranie czy działanie wysokiej temperatury. To znaczy, że odzież robocza może być wielokrotnie prana i eksponowana na działanie promieni słonecznych, a haft zachowa intensywne kolory i pierwotną formę.  Polary dla firm z logotypem to idealny sposób, by wyróżnić swoją markę. Chcesz je zamówić? Przejrzyj naszą ofertę. Do wyboru masz wiele wariantów. Nie wiesz, który z nich sprawdzi się najlepiej? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Ci podpowiemy.