Opakowania fullcolor 3d

Torby reklamowe – gadżety dla pracowników, klientów i nie tylko 

Logo jest istotnym elementem identyfikacji wizualnej firm, instytucji publicznych i innych podmiotów, którym zależy na budowaniu zaufania oraz świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Torby reklamowe pozwalają na nawiązywanie dobrych relacji z pracownikami, uczestnikami wydarzeń oraz osobami zainteresowanymi Twoimi usługami.  Możesz umieścić na torbach logo firmy czy nazwę organizowanego wydarzenia. Dzięki temu nawet po zrealizowaniu projektu czy zakupie usługi klienci będą mieć styczność z marką i automatycznie będą pokazywać ją innym – biorąc torbę na zakupy, na uczelnię czy do pracy. Materiały reklamowe pośrednio wpłyną na zwiększenie zainteresowania Twoją działalnością czy inicjatywą. 

Torby reklamowe z nadrukiem – charakterystyka 

Oferujemy torby reklamowe z nadrukiem: 
  • torby płaskie 2D – mają kształt aktówek, toreb do ręki i na ramię. Można je wielokrotnie użytkować, prać i prasować. Duża powtarzalność wzorów umożliwia stworzenie wielu produktów o tych samych parametrach jakościowych i wizualnych, 
  • torby przestrzenne 3D z miękkim dnem – mają różne rozmiary. Mają miękkie dno do samodzielnego rozłożenia. Oferujemy torby z krótkimi uszami i do noszenia na ramieniu,
  • torby przestrzenne 3D z denkiem – torba firmowa z nadrukiem doskonale wygląda, a przy tym ma wysokie parametry użytkowe. Wysoka jakość zgrzewów pozwala na duży udźwig, 
  • torby przestrzenne 3D z twardym denkiem – mają wzmocnioną podstawę, dzięki czemu są stabilne i umożliwiają transport ciężkich przedmiotów.
Torby firmowe z nadrukiem powstają z materiałów pochodzących z recyklingu, dlatego są świadomym i ekologicznym wyborem – redukują ilość powstających śmieci. Wybierając je, pokażesz klientom i pracownikom, że los planety nie jest Ci obojętny i podejmujesz świadome ekologicznie decyzje. Oferujemy torby idealne do noszenia w dłoni i na ramieniu. Każdy produkt jest stworzony tak, aby był wytrzymały i estetyczny. Torba prezentowa z logo to produkt wielorazowego użytku, który może być używany m.in. do obdarowania pracowników, gości wydarzeń sportowych, imprez integracyjnych, edukacyjnych (torba konferencyjna) i wielu innych. 

Torba prezentowa z logo – precyzyjny i trwały nadruk 

W cenie produktów otrzymujesz precyzyjny nadruk wykonywany przy użyciu tuszami mającymi certyfikaty Oeko-Tex 100, który jest gwarantem ich bezpieczeństwa. Metodę znakowania dobieramy do konkretnych produktów oraz oczekiwanego przez klientów efektu. Wykonujemy m.in. znakowanie przy użyciu:
  • haftu komputerowego, 
  • druku cyfrowego, 
  • sublimacji, 
  • sitodruku. 
Realizację zamówienia rozpoczynamy od stworzenia i dopracowania projektu. Po jego akceptacji przechodzimy do szybkiego i sprawnego przygotowania produktów, abyś jak najszybciej mógł używać gadżetów reklamowych do promowania swojego biznesu.   Torby papierowe z nadrukiem to doskonały pomysł na reklamę wydarzenia edukacyjnego w szkołach, na uczelniach oraz w ramach prywatnych przedsięwzięć edukacyjnych i biznesowych. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy je zgodnie z Twoimi wytycznymi.