Odzież sportowa sublimacyjna

Odzież sportowa sublimacyjna – reklamowy gadżet z praktycznym zastosowaniem

Wykorzystujemy druk sublimacyjny, żeby stworzyć ubrania o spersonalizowanym charakterze. Możesz umieścić na nich logo firmy, nazwę eventu, loga sponsorów wydarzenia czy instytucji publicznej, która jest jego inicjatorem. Efekt? Uczestnicy oswoją się z marką i zaufają jej jakości, a w przyszłości chętnie skorzystają z konkretnych usług. Co więcej, odzież sportowa sublimacyjna będzie ponownie wykorzystywana do reklamy. Pracownik czy uczestnik imprezy najpewniej założy ją jeszcze wiele razy, za każdym razem reklamując swoim strojem markę czy instytucję. 

Odzież sublimacyjna – marketing w dobrym wydaniu

Odzież sublimacyjna pozwala reklamować konkretne marki, usługi czy instytucje. Mogą nosić ją Twoi pracownicy, podwykonawcy, a nawet klienci czy osoby teoretycznie niezwiązane z Tobą w bezpośredni sposób – np. uczestnicy eventów, które organizujesz. Każdy z nich będzie jednak identyfikowany z firmą, co stworzy wrażenie tego, że wiele osób jej ufa, a ona oferuje produkty czy usługi wysokiej jakości.  W naszej ofercie znajdziesz: 
  • koszulki i T-shirty – koszulka sublimacyjna i T-shirt sublimacyjny damski i męski doskonale wyglądają, ponieważ są znakowane przy użyciu trwałej i sprawdzonej metody, więc mimo prania, prasowania czy suszenia po latach wciąż wyglądają dobrze. Nie gniotą się, więc niezależnie od warunków wyglądają estetycznie; 
  • bluzy – bluza reklamowa sublimacyjna damska i męska występuje w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci dobrać ją do indywidualnych potrzeb. Ubrania są ciepłe oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów (m.in. elastan i poliester), więc sprawdzą się o każdej porze roku; 
  • ubrania dla dzieci – oferujemy koszulki i bluzy w różnych rozmiarach dla najmłodszych. 
Krój każdego elementu garderoby jest przemyślany pod kątem użyteczności, dlatego np. w bluzach zostały umieszczone ściągacze, dzięki którym ubrania – nawet w trakcie dynamicznych ruchów – nie przemieszczają się. Sportowa dzianina jest przyjemna dla skóry, szybko wysycha i nie gniecie się, dlatego wykonane z niej ubrania po prostu chętnie się zakłada. Odzież sportowa sublimacyjna występuje w różnych rozmiarach dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki temu kupisz u nas elementy na całą imprezę, a my szybko i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie. 

Nadruki na odzieży sportowej – sublimacja

Nadruki na odzieży sportowej wykonujemy metodą sublimacji. Wykorzystujemy certyfikowane tusze – Oeko-Tex 100. Potwierdza on, że elementy są bezpieczne dla skóry i trwałe. Mimo prania, prasowania czy suszenia nadruki nie pękają, nie kruszą się i wciąż wyglądają estetycznie. Nadruk jest najpierw nanoszony na specjalny papier, a potem przy użyciu wysokiej temperatury przenoszony na ubrania. Sublimacja na odzieży może być umieszczona na całym elemencie lub na jego części – w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Za każdym razem grafiki czy napis będą wykonane z dbałością o detale w jakości druku cyfrowego.  Zamów u nas ubrania z nadrukiem w dowolnej ilości i z wybraną grafiką. Zapraszamy również do przejrzenia innych produktów dostępnych w asortymencie.