Odzież odblaskowa z logo

Odzież odblaskowa z logo – zadbaj o bezpieczeństwo pracowników 

Odzież odblaskowa to ważny element ochrony osobistej, który sprawia, że nosząca je osoba jest widoczna w każdej sytuacji – mimo kiepskiej widoczności czy trudnych warunków pogodowych.  Takie ubrania mają wiele zalet. Załóż odzież z elementami odblaskowymi, by podnieść poziom bezpieczeństwa Twoich pracowników,  jednocześnie promując swoją markę. Umieścimy na wybranych elementach ubrań nazwę Twojej firmy, jej logo lub podstawowe informacje kontaktowe, aby potencjalni klienci mogli z łatwością się do Ciebie odezwać. Dzięki temu zwiększysz szanse na pozyskanie dodatkowych zleceń i zwiększenie zysków, a co najważniejsze – zadbasz o bezpieczeństwo zatrudnionych w Twojej firmie osób. Ubrania robocze z nadrukiem sprawią, że Twoi pracownicy z pewnością poczują się zadbani i będą wykazywać się większą lojalnością wobec Ciebie jako pracodawcy. 

Ubrania robocze odblaskowe z logo – duży wybór produktów 

Oferujemy następujące ubrania robocze odblaskowe: 
  • T-shirty damskie i męskie z elementami odblaskowymi – w naszym asortymencie znajdują się koszulki z kilkoma warstwami taśm odblaskowych oraz te z jedną warstwą odblaskową z przodu i jedną z tyłu w okolicy karku. T-shirt z elementami odblaskowymi został wykonany z lekkiego i szybkoschnącego materiału, dzięki czemu nie krępuje ruchów podczas pracy i jest wygodny niezależnie od warunków panujących w danym zakładzie pracy, 
  • koszulki z długim i krótkim rękawem – oferujemy T-shirt z długim i krótkim rękawem, dzięki czemu znajdziesz u nas ubrania odblaskowe na każdą porę roku,
  • kurtki odblaskowe — oferujemy softshfelle damskie i męskie z kapturem, które mają elementy odblaskowe z przodu i z tyłu. Ubrania są uszyte tak, by były jednocześnie lekkie, więc mimo lekkości zapewniają ochronę przed wiatrem i mrozem, a przy tym nie krępują ruchów podczas pracy. 
Ubrania robocze odblaskowe są dostępne w rozmiarach od S do nawet XXXL. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. bawełny czesanej i poliestru. Dzięki dopracowanej technologii szycia i nadruku ubrania nie zmieniają kroju, kształtu i nie blakną podczas prania i na lata zachowują pierwotny estetyczny wygląd. Co ważne, kurtka odblaskowa i inne proponowane przez nas elementy garderoby powstają zgodnie z normami dla odzieży ochronnej, więc spełniają wymogi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Odzież robocza z nadrukiem — metoda znakowania 

Odzież robocza z nadrukiem należy do środków ochrony osobistej, a przy tym może stanowić nienachalną reklamę Twojej firmy. By tak było, warto umieścić na niej logo firmy, jej nazwę czy podstawowe informacje o działalności i dane kontaktowe. Stosujemy sprawdzone metody znakowania odzieży: 
  • haft komputerowy, 
  • sitodruk transferowy, 
  • folie flex, flock i folie odblaskowe – bardzo ważne dla odzieży roboczej z nadrukiem, 
  • hafty 3D, 
  • sublimacje. 
Podczas produkcji odzieży odblaskowej korzystamy z nowoczesnego i rozbudowanego zaplecza technologicznego, które usprawnia, przyspiesza i zwiększa precyzję podejmowanych działań. Konkretną metodę znakowania dobieramy do wybranych produktów i ich specyfikacji. Doradzimy, na którą metodę się zdecydować, aby ta spełniła swoją funkcję i dobrze wyglądała. Dzięki temu odzież robocza z nadrukiem będzie podnosić poziom bezpieczeństwa i pozwoli klientom oswajać się z Twoją marką.  Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć projekt ubrań zgodnie z Twoim projektem i zaplanowanym budżetem. Następnie szybko i sprawnie zrealizujemy całe zamówienie, aby odzież ostrzegawcza z nadrukiem została jak najszybciej przekazana pracownikom.