Maseczki z logo

Maseczki z logo — subtelny sposób na reklamę 

Maseczki z logo umożliwiają nienachalną reklamę Twojej firmy. Umieścisz na nich niewielki napis lub logo. Produkt możesz podarować swoim pracownikom, kontrahentom lub klientom. Będzie stanowić gadżet marketingowy przypominający o Twojej marce i pomoże  potencjalnym klientom oswoić się  z widokiem Twojego logo. Pracownicy z pewnością docenią otrzymany prezent i będą należeć do najlepszych reklamodawców.

Maseczki z logo firmy — charakterystyka gadżetów 

Oferujemy maseczki z logo firmy jednorazowe i wielorazowe. Możesz wybrać, te produkty, które Cię interesują oraz dopasować pozostałe produkty z naszego asortymentu do swoich potrzeb, profilu działalności i oczekiwań. Niezależnie od wybranych elementów naniesiemy na nie dowolny nadruk — nazwę firmy, logo marki czy wybrane przez Ciebie hasło. Dobierzemy metodę, dzięki której całość, mimo niewielkiego rozmiaru, będzie wyraźna i odpowiednio wyeksponowana. Korzystamy m.in. z druku komputerowego i haftu 3D.

Maseczki wielorazowe i jednorazowe 

Maseczki bawełniane wielorazowe możesz kupić w różnych wzorach i kolorach. Możesz się z nami skontaktować, by wybrać kolor także spoza dostępnych wzorników. Wszyte gumki i troczki sprawiają, że maseczki nie utrudniają pracy i komunikacji. Można je prać z innymi ubraniami i wielokrotnie użytkować,  dbając przy tym o środowisko i oszczędności. Maseczki wielorazowe mogą być używane nawet kilkadziesiąt razy. Ich wzory i kolory można dopasować do potrzeb kobiet, mężczyzn i dzieci. Niezależnie od tego, czy zarządzasz restauracją, magazynem czy placówką edukacyjną, znajdziesz u nas produkty dopasowane do swoich potrzeb. Maseczki z nadrukiem jednorazowe również mają wszyte gumki. Dzięki temu dobrze trzymają się na uszach i nie zsuwają się podczas pracy. Mają trzy warstwy, które zapewniają odpowiednią filtrację powietrza i ochronę przed bakteriami, wirusami i zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.  Maseczki firmowe można zakładać w związku z  zagrożeniem epidemicznym oraz występującymi zanieczyszczeniami powietrza czy trudnymi warunkami w zakładach przemysłowych. Jeśli szukasz spersonalizowanych maseczek, które służą do ochrony zdrowia pracowników i jednocześnie stają się elementem identyfikacji wizualnej, skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy je dla Ciebie!