Kurtki softshell

Kurtki z logo firmy – estetyka i funkcjonalność w marketingu

Kurtki z logo firmy to pomysł na motywację pracowników do działania i jednocześnie reklamę marki. Obdarowane nimi osoby zostaną docenione i będą czuły większe przywiązanie do firmy, a nosząc ubranie podczas pracy, będą oswajały potencjalnych klientów z jej nazwą. Znakowane ubrania dają wrażenie, że dana firma jest w pełni profesjonalna i dba o detale, a to z kolei przyciąga więcej osób zainteresowanych konkretnymi usługami czy produktami.  W asortymencie znajdziesz kurtki przeznaczone dla pracowników fizycznych: budowlańców, brukarzy, pracowników magazynów, kierowców i wielu innych. Znajdujące się na nich nadruki odblaskowe spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa w pracy i są odpowiednio widoczne. Oferujemy również kurtki z nadrukiem stonowane czarne np. dla przedstawicieli handlowych, serwisantów, mechaników, pracowników biur nieruchomości czy sklepów. 

Softshell firmowy – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Softshell firmowy to wyjątkowy element odzieży, który ma uniwersalny charakter. Może służyć pracownikom właściwie przez cały rok. Miękka i mięsista struktura materiału sprawia, że kurtka – mimo iż jest bardzo lekka – zapewnia odpowiednią ochronę przed wiatrem i mrozem. Wiosną czy jesienią nie jest w niej za gorąco, a zimą nie krępuje ona ruchów, co ma kluczowe znaczenie podczas pracy w magazynie czy na budowie.  W asortymencie znajdziesz: 
  • softshell odblaskowy z kapturem – kurtka jest przeznaczona szczególnie dla pracowników budowy i magazynów. Dzięki odblaskom wzrasta poziom bezpieczeństwa, a także są spełnione wymogi dotyczące środków ochrony osobistej; 
  • kurtkę czarną z kapturem i bez kaptura – możesz wybrać model dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy (jeśli Twoi pracownicy działają głównie na świeżym powietrzu, najlepiej sięgnij po softshell reklamowy z kapturem, z kolei osoby pracujące w magazynie najpewniej nie będą go potrzebowały).
Firmowa kurtka odblaskowa lub w stonowanym kolorze może mieć nie tylko nazwę firmy czy jej logo, ale także podstawowe dane kontaktowe, jak np. adres strony internetowej czy numer telefonu. Dzięki temu kurtka robocza będzie od razu kierowała do Ciebie potencjalnych klientów. Softshell firmowy pozwoli zadbać o komfort pracowników, a także o identyfikację wizualną Twojej marki. 

Kurtki softshell z logo – jaką metodę nadruku wybrać?

Kurtki softshell z logo znakujemy przy użyciu m.in.: 
  • haftu komputerowego, 
  • sublimacji, 
  • haftu 3D, 
  • folii odblaskowych. 
Konkretny rodzaj znakowania odzieży dobierzemy do Twoich potrzeb, treści reklamy, która będzie umieszczona na ubraniu, oraz jego koloru. Dzięki temu kurtka softshell będzie wyglądała elegancko i nienachalnie, a jednocześnie będzie spełniała swoje funkcje, którymi są: ochrona pracowników przed zimnem, zapewnienie komfortu pracy i reklama Twojej marki.  Odzież robocza z nadrukiem to nasza specjalność. Jesteś zainteresowany szybką i terminową realizacją usług? Skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy grafiki, dobierzemy najlepszą metodę druku, zrealizujemy zamówienie zgodnie z wytycznymi i wyślemy ubrania na wskazany adres.