Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe z logo – nowoczesna reklama Twojego biznesu

Koszulki reklamowe z logo to istotny element marketingu. Warto zaopatrzyć w nie pracowników, podwykonawców, a także inne osoby powiązane z marką – w tym m.in. klientów czy sponsorów współpracujących przy realizacji różnego rodzaju inicjatyw. Dzięki temu nazwa firmy oraz jej logo utrwalą się w świadomości potencjalnych klientów, z kolei sama działalność będzie wydawała się jeszcze bardziej profesjonalna. Dbałość o detale stworzy wizerunek marki, która troszczy się o szczegóły również podczas świadczenia usług. Rozpoznawalność i dobry PR pozwolą zwiększyć zyski i zbudować grono zaufanych klientów. 

Koszulki reklamowe – nasz asortyment

Oferujemy koszulki reklamowe: 
  • z krótkim i długim rękawem, 
  • damskie, męskie i dla dzieci, 
  • wykonane głównie z bawełny i dodatku poliestru, 
  • eleganckie – krój polo zapewnia nienaganny wygląd, 
  • znakowane – znakowanie odzieży umożliwia umieszczenia na ubraniach nazwy firmy, jej logo czy haseł, którymi chcesz się reklamować. 
Koszulka firmowa z nadrukiem to narzędzie marketingowe, które warto wykorzystać, wyposażając w nią pracowników. Wówczas klienci, którzy będą mieli z nimi styczność, dowiedzą się, że dbasz o detale. Pracownicy będą naturalnie reklamować świadczone usługi. Gadżety reklamowe możesz wykorzystać również do obdarowywania kontrahentów, dla których zrealizujesz ważne zamówienie. Dzięki temu zwiększysz szansę na to, że wrócą do Ciebie z kolejnymi zleceniami i polecą firmę swoim bliskim. Taki marketing przynosi korzyści każdej ze stron – Ty zwiększysz świadomość marki wśród potencjalnych klientów, a Twoi klienci otrzymają praktyczny upominek. 

Koszulki z logo firmy – jaki rodzaj nadruku wybrać?

Koszulki z logo firmy występują w różnych wariantach. Nanosimy na nie nadruki za pomocą: 
  • druku komputerowego – koszulki firmowe z nadrukiem komputerowym mają doskonale odwzorowane wzory i kształty grafik, a także płynne przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami; 
  • sitodruku – nadruki na koszulkach sitodrukiem są odporne na czynniki atmosferyczne, a nawet uszkodzenia chemiczne (warto je stosować np. w gastronomii); 
  • sublimacji – tusz jest nanoszony na materiał specjalnym papierem pod wpływem działania wysokiej temperatury. Dzięki temu nadruk jest elastyczny i trwały. 
Odzież reklamowa to jednak nie tylko nadruk, ale przede wszystkim również sam materiał, na który ten jest nanoszony. Korzystamy z ubrań od renomowanych producentów – dzięki temu mamy pewność, że oferowane kroje są modne i wygodne – zarówno dla pracowników fizycznych, jak i osób wykonujących prace administracyjno-biurowe. Koszulki reklamowe z nadrukiem komputerowym czy innym, który dla Ciebie przygotujemy, sprawdzą się u pracowników hurtowni, hoteli, lokali gastronomicznych, sklepów branżowych i wielu innych. Mimo wielokrotnego prania zachowają pierwotny kolor, strukturę i wyraźny nadruk. 

Koszulki z nadrukiem – damskie i męskie, na zimę i na lato

Oferujemy koszulki z nadrukiem przede wszystkim w stonowanych kolorach: czerni, bieli, szarości i granacie, ale są dostępne również modele czerwone, niebieskie, zielone czy pomarańczowe. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów możesz dobrać T-shirt reklamowy z logo do kolorów kojarzonych z marką czy do barwy umieszczanego na nim emblematu. Możesz również wybrać bazowe kolory takie jak czerń czy biel, na których logo – niezależnie od rozmiaru czy koloru – zawsze będzie wyraźne i odpowiednio wyeksponowane.  Koszulki damskie i męskie występują w różnych rozmiarach (XS, S, M, L, XL, XXL). Skontaktuj się z nami, a dobierzemy konkretne produkty do potrzeb Twoich pracowników czy klientów. Koszulki męskie i damskie występują zarówno w wersji z krótkim, jak i z długim rękawem. Dzięki temu stworzysz u nas stroje dla pracowników na każdą porę roku, niezależnie od tego, w jakich warunkach pracują. Proponujemy również eleganckie koszule, na których możesz umieścić logo firmy. Te sprawdzą się szczególnie dla pracowników salonów telefonicznych, eleganckich butików czy sklepów z biżuterią. 

Koszulki polo z nadrukiem – dlaczego warto?

Koszulka polo to połączenie formalnego szyku z odrobiną swobody. Taki krój ubrań ma uniwersalny charakter. Mogą go nosić pracownicy hurtowni i sklepów budowlanych, kucharze i kelnerzy, a także recepcjoniści czy osoby z działu obsługi klienta. Ubranie będzie dobrze wyglądało w zestawieniu z eleganckimi dodatkami, a także z tymi w luźniejszym stylu.  Niezależnie od tego, jaką firmę prowadzisz i jakie stanowiska pracownicze w niej występują, koszulka z nadrukiem będzie stanowić podstawowy element łączący poszczególne działy i budujący wśród klientów pozytywny wizerunek marki. Za każdym razem, gdy pracownik założy ubranie, będzie ono wygodne w użytkowaniu, estetyczne i profesjonalne.  Koszulki reklamowe z nadrukiem komputerowym czy haftem to sposób na to, by wyróżnić się spośród innych marek. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zaprojektować ubrania, wykonamy je dla Ciebie i dostarczymy, aby logo Twojej firmy stało się odpowiednio rozpoznawalne.