Koszulki polo

Koszulki polo z logo firmy — spójne i eleganckie ubranie dla pracowników 

Koszulki polo z logo firmy sprawią, że Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie. Prowadzisz hotel, restaurację, szkołę językową czy SPA? Chcesz, aby Twoi pracownicy robili dobre wrażenie na klientach? Sięgnij po ubrania z nadrukiem, na których umieścisz nazwę firmy lub jej logo. Dzięki temu klienci będą oswajać się z marką, a pracownicy zyskają poczucie lojalności wobec Twojej firmy – w końcu spersonalizowany dodatek to miły gest informujący o przynależności do zespołu. 

Koszulki polo z nadrukiem – produkt na miarę Twoich potrzeb 

Oferujemy koszulki polo z nadrukiem, które:
 • mają różne rozmiary – od XS do nawet XXXL, 
 • mają różne kolory – oferujemy koszulki w stonowanych kolorach, czyli bieli, czerni, szarości czy granacie, a także w intensywnych i żywych kolorach jak czerwień, pomarańcz czy niebieski,
 • mają damskie i męskie kroje – damska koszulka polo jest dostosowana do kobiecej sylwetki, subtelnie ją podkreślając i modelując. Męskie koszulki są tak skrojone, by odpowiednio opinały się na plecach, klatce piersiowej czy wokół bicepsów,
 • mają różne składy materiałowe – koszulki są uszyte głównie z bawełny czesanej oraz z poliestru i elastanu. Te materiały sprawiają, że ubrania zachowują fason mimo prania i prasowania i dobrze wyglądają podczas całego dnia pracy fizycznej czy biurowej, 
 • mają długi lub krótki rękaw – możesz kupić koszulki polo z logo dla pracowników na każdą porę roku, niezależnie od tego, gdzie i w jakich warunkach pracują,
 • mają kroje z dodatkowymi elementami ozdobnymi – koszulki są wykończone elastycznym ściągaczem, który dodatkowo może być ozdobiony paskiem. Część modeli ma także kontrastowe wstawki wokół guzików czy kołnierza. 
Koszulki reklamowe nie muszą być jedynie ubraniami dla pracowników. Możesz użyć ich również jako upominków dla kontrahentów czy klientów, z którymi współpracujesz, realizując zamówienia. Ułatwią budowanie dobrych relacji i zachęcą do kontaktu z Twoją firmą. Obdarowani koszulkami będą chętnie je nosić, bo są wygodne i dobrze skrojone. Dzięki temu zareklamują Twoją firmę w swoim otoczeniu.

Koszulka polo z nadrukiem – metody znakowania 

Każdą koszulkę polo z nadrukiem projektujemy według Twojego pomysłu. Dobieramy metody znakowania gadżetów reklamowych do potrzeb klientów oraz planów i założeń projektowych czy budżetowych. Pomożemy Ci w doborze konkretnej metody spośród m.in.: 
 • druku komputerowego, 
 • sublimacji, 
 • haftu komputerowego  w tym haftu 3D, 
 • sitodruku, 
 • naklejania folii – flex, flock oraz odblaskowych (te są szczególnie cenione w przypadku koszulek polo z logo dla pracowników firm budowlanych czy brukarskich). 
Do znakowania używamy nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu nadruki (nazwy firm, znaki graficzne, hasła reklamowe i dane kontaktowe) mają doskonale odwzorowane kolory i detale, są czytelne i estetyczne. Mimo codziennego intensywnego użytkowania, prania i suszenia koszulka polo męska lub damska zachowują pierwotne właściwości i strukturę.  Chcesz zamówić eleganckie, wygodne i wysokiej jakości koszulki polo z logo firmy? Skontaktuj się z nami, a szybko i sprawnie zrealizujemy zamówienie.