Daszki i czapki reklamowe

Czapki reklamowe – praktyczne i stylowe dodatki

Czapka z logo firmy to gadżet funkcjonalny i uniwersalny. Możesz podarować go pracownikom, aby poprawić komfort ich pracy oraz zwiększyć ich rozpoznawalność. Możesz również wręczyć taką czapkę jako prezent od firmy lub gadżet reklamowy, na przykład na targach branżowych czy konferencji.  Możliwości użycia czapeczek z logo jest bardzo dużo,  dodatkowo masz do wyboru wiele różnych modeli, kolorów i fasonów czapek. Haft komputerowy lub sitodruk naniesiony na czapki reklamowe sprawia, że stają się unikalnym upominkiem, który buduje rozpoznawalność Twojej marki — warto to wykorzystać. 

Czapki i daszki reklamowe – dlaczego to świetny pomysł na promocję Twojego biznesu?

Haft komputerowy z logotypem Twojej firmy, można nanosić na wiele różnych ubrań i dodatków. Dlaczego warto zdecydować się na modne czapki reklamowe?  Powodów jest przynajmniej kilka. Do najważniejszych należą: 
  1. czapki zimowe z logo mogą stanowić element ubioru roboczego Twoich pracowników. Są niezastąpione, jeśli ci pracują na zewnątrz, w chłodniach lub innych miejscach wymagających odpowiedniej ochrony termicznej. Jako pracodawca jesteś zobowiązany do zapewnienia im odpowiedniej odzieży roboczej. Warto sprawić, by była unikalna – czapki z nadrukiem świetnie sprawdzają się w tej roli, 
  2. czapeczki z logo sprawią, że Twoi pracownicy będą rozpoznawalni. Wystarczy „rzut oka”, by mieć pewność, że ma się do czynienia z przedstawicielem właśnie Twojej firmy. To ważne w przypadku kierowców, kurierów, sprzedawców, ale również w wielu innych branżach, 
  3. modna czapka reklamowa może być świetnym pomysłem na gadżet reklamowy. Jeśli postawisz na ciekawy fason i kolor, obdarowana nią osoba będzie chętnie nosić ją na co dzień, promując Twoją firmę. 
Do wyboru masz wiele modeli – zimowych, letnich oraz praktycznych daszków. Możesz użyć ich w działaniach marketingowych lub potraktować jako element stroju roboczego Twojej załogi. Czapeczki reklamowe są uniwersalnym gadżetem, który sprawdzi się niemal w każdej branży. 

Czapka z logo firmy – sprawdź dostępne modele

Oferujemy duży wybór fasonów czapek z nadrukiem. To propozycje na każdą porę roku w wielu kolorach. Sprawdź, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.  Drukujemy i haftujemy na:
  • czapkach sportowych fullcolor, 
  • czapkach z daszkiem z wysokiej jakości bawełny, 
  • daszkach przeciwsłonecznych, 
  • czapkach z daszkiem typu army/ranger,
  • czapkach typu beanie z pomponem lub bez,
  • czapkach typu beanie z materiału Thinsulate.
Wszystkie produkty możesz kupić w wielu różnych kolorach. Dopasujesz je do wyglądu Twojego logo, identyfikacji wizualnej i funkcji pełnionych przez Twoich pracowników.

Czapki z nadrukiem lub haftem – jak je znakujemy?

Do znakowania odzieży, w tym czapek reklamowych używamy nowoczesnych metod nanoszenia aplikacji. Stosujemy techniki, które przede wszystkim zapewniają wysoką odporność haftu lub nadruku.  Takie elementy utrzymują się na materiale przez wiele lat — nie tracą koloru pod wpływem słońca i wilgoci i można je czyścić łagodnymi detergentami. Czapki zimowe firmowe, modele z daszkiem czy same daszki mogą zostać ozdobione wybranym wzorem za pomocą haftu komputerowego lub druku. Sprawdź, na czym polegają te metody.

Haft komputerowy

Jest wykonywany z pomocą maszyn z wieloma igłami, dzięki czemu wzór może być skomplikowany i wielokolorowy. Aplikacje w takiej formie są trwałe. Nie zaszkodzi im działanie wody, wysoka temperatura czy pranie w silniejszych detergentach. Dodatkowo haft komputerowy świetnie się prezentuje na każdym materiale.

Haft 3D

To haft wypukły, który wrażenie trójwymiarowości zawdzięcza zastosowanej piance. Doskonale sprawdza się przy nanoszeniu liter przestrzennych i grafik. Jeśli zależy Ci na tym, by nadać czapkom firmowym streetwearowy charakter, warto wybrać właśnie tę technikę. 

Sublimacja

Druk sublimacyjny rekomendujemy do znakowania ubrań w formie full print, czyli wzoru, który znajdzie się na całym ubraniu. Świetnie wygląda na sportowych czapkach z dzianiny. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie produkty najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Haftowana czapka z daszkiem, zimowa chroniąca przed chłodem czy praktyczny przeciwsłoneczny daszek to uniwersalne gadżety, które warto wykorzystać do promowania swojej marki.