Bluzy reklamowe

Bluzy firmowe – damskie i męskie gadżety reklamowe

Bluzy firmowe to pomysł na prezenty dla pracowników oraz klientów. Pozwolą zbudować rozpoznawalną markę i pozytywny wizerunek firmy, a także wyróżnić jej pracowników na targach, szkoleniach czy imprezach integracyjnych. Pośrednio zwiększą również ich lojalność wobec firmy.  Bluza reklamowa może być również prezentem dla Twoich kontrahentów czy podwykonawców. Pomoże budować z nimi pozytywne relacje, będzie stanowiła formę zachęty do podejmowania kolejnych wspólnych działań, a także będzie stanowiła Twoje narzędzie marketingowe. Noszące ją osoby automatycznie zareklamują Twoje usługi czy produkty wśród swoich bliskich i znajomych, a także obcych osób. 

Bluza firmowa z nadrukiem – charakterystyka dostępnych produktów

Bluza firmowa z nadrukiem występuje u nas w różnych wariantach, dlatego możesz dostosować ją do profilu działalności firmy. Oferujemy: 
  • bluzy z logo na zamek – mają wzór klasycznej bluzy dresowej. Są wyposażone w kaptur i sznurek, który umożliwia regulację, a także stanowi ozdobny element. W bluzie są dwie praktyczne kieszenie zamykane na zamek. Ubranie jest ciepłe i wygodne. Występuje w czerni, bieli i granacie. Idealnie sprawdzi się m.in. w pracy na magazynie, w hurtowni czy w chłodni;
  • bluzy z modelującym cięciem bocznym – są ciepłe i wygodne, a przy tym modelują sylwetkę. Występują w czerni, bieli i granacie. Mają dekolt w kształcie łódki, ściągacze na dole i mankiety przy rękawach. Bluza tego typu z logo firmy sprawdzi się m.in. na siłowni, w firmach handlowych, sklepach branżowych i u pracowników fizycznych; 
  • klasyczne bluzy damskie i męskie – bluzy z logo występują m.in. w czarnym, zielonym, szarym i niebieskim kolorze. Mają ściągacz przy szyi i na dole oraz mankiety wokół rękawów. Doskonale sprawdzą się wiosną i jesienią u pracowników sklepów, firm produkcyjnych czy magazynów. 
Bluzy są wykonane z bawełny z dodatkiem elastanu i poliestru. Dobry skład sprawia, że mimo wielokrotnego prania zachowują swój pierwotny wygląd, strukturę, rozmiar i kolor. Możesz nanieść na nie dowolny nadruk. Bluza firmowa może mieć jedynie subtelne logo marki, ale może być też dodatkowo oznakowana danymi kontaktowymi, które ułatwią przekierowanie klienta do złożenia zamówienia na konkretny produkt czy usługę. Zarówno męska, jak i damska bluza z nadrukiem występuje w rozbudowanej rozmiarówce: od XXS do nawet 5XL.

Bluzy z logo firmy – jaki rodzaj znakowania wybrać?

Gadżety reklamowe znakujemy za pomocą: 
  • druku i haftu komputerowego, 
  • sublimacji, 
  • druku 3D, 
  • folii flex, flock i folii odblaskowych,
  • sitodruku transferowego. 
Pomożemy dobrać rodzaj znakowania do wybranej bluzy z logo firmy, abyś uzyskał estetyczny i trwały efekt. Podpowiemy też, jakie inne elementy z naszego asortymentu możesz dobrać, aby stworzyć pełny strój dla pracowników lub upominki dla swoich kontrahentów.  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie projekt i wycenę bluz firmowych, które zwiększą zainteresowanie Twoja marką i ułatwią Ci zbudowanie silnej pozycji na rynku.