Sublimacja odzieży sportowej

Wpis blogowy

Sublimacja to metoda znakowania, która doskonale spełni wymagania sportowców czy osób aktywnie spędzających czas – jest nie tylko trwała, daje nieograniczone możliwości kreacji, ale również nie wpływa na parametry dzianiny sportowej takie jak np. oddychalność, tym samym zapewnia pełny komfort użytkowania. Do wyboru naszych Klientów pozostaje 14 modeli z kolekcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Szyjemy również zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta.

Nadruki wykonujemy na sprawdzonych, wysokogatunkowych dzianinach przeznaczonych pod odzież sportową i casual. Wszystkie dzianiny jakimi dysponujemy w ofercie posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi dostawcami z kraju i UE. Dzianiny cechuje znakomita odporność na światło słoneczne, pranie, ścieranie i pot. Parametry dzianin dobieramy indywidualnie pod potrzeby Klienta.

Sublimację wykonujemy wysokiej jakość barwnikami z certyfikatem Oeko – Tex. Gwarantujemy powtarzalność nadruków, soczyste, głębokie barwy, intensywność czerni i ostre kontury. Jesteśmy w stanie uzyskać i dopracować każdy kolor.

Nasza odzież szyta jest na dedykowanych maszynach takich jak autolapy ( szwy sportowe płaskie), owerlocki czy maszyny łańcuszkowe. Dopracowana linia produkcyjna, wiedza oraz wysokie umiejętności szycia gwarantują wysoką jakość wykonania każdej sztuki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty odzieży sublimacyjnej!

Data wpisu: 4 września 2018