Opakowania

Wpis blogowy

Nasze opakowania na alkohole cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kontrahentów zagranicznych, głównie w Niemczech. Są oryginalnym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym, dodatkiem do produktu, można je sprzedawać we własnej sieci dystrybucji, mogą też służyć jako opakowanie na alkohol weselny. W stałej sprzedaży dostępne są 3 modele bazowe: torba na piwo – 6pak, opakowanie na wino, opakowanie na szampana.

Torba na piwo – model TRWL-FAP2 – posiada dopracowane przegrody, ich wysokość pozwala na umieszczenie i bezpieczne transportowanie zarówno butelek jak i puszek. Torba posiada również poręczną i wygodną rączkę. Torba jest wytrzymała i można ją personalizować dowolnie na całej powierzchni.

Opakowanie na wino/szampana – ZGOP-FAF0 – model samodzielnie stoi, posiada wycięty specjalną techniką uchwyt, który pod wpływem użytkowania się nie niszczy. Możliwość wykonania nadruku na całej powierzchni.

Wykonujemy również modele pod indywidualne zamówienie Klienta. Gwarantujemy powtarzalność oraz wysoką jakość wykonania. Na każdych można umieścić dowolny nadruk w jakości cyfrowej!

Data wpisu: 1 sierpnia 2018